Podnikání bez hranic

Projekt - komunita zaměřená na to, jak se naučit efektivně a profesionálně podnikat s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

Budujeme si globální byznys v největším ekonomickém trendu společnosti.

Představ si, že jsi pánem svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

(Představuješ si to? )
...zní to spíš jako idylka? Pojďme se tomu podívat na zoubek. 🙂

Vítej v nové době, kdy je možné podnikat bez investice, nákladů a zaměstnanců. Koncept je jednoduchý, ale snadný to není.

Je za tím kus práce! Jako v každém podnikání

⦁ Určitě si všímáš, že trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy.
   Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd.
   Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.
⦁ Jak je to možné? Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i to doručení se stará také náš dodavatel.
⦁ Co je na tom nejzajímavější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů.
   V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Síla je tedy právě v té možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších 54 zemích.)
⦁ Jaké obsahuje zboží? Je tam přes 250 položek a převážně Antiaging věcičky, valná většina z nich je patentovaná.
   Přehled Portfolia eshopu a info k dodavateli je přehledně zpracované. Řekni si o něj a pořádně nastuduj.
Doména eshopu je stejná pro všechny - je totiž dodavatele, na kterého máme naše online obchody napojeny.
⦁ Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.
⦁ Nepotřebuješ zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.
⦁ Je to podnikání jako každé jiné (kromě toho, že tady člověk může začít zdarma, což není moc běžné :D) taky pravda, že klíčový rozdíl spočívá v chytrosti projektu a síly do jakých měřítek si ho můžeš vybudovat.

 Pokud s tebou tato pointa rezonuje, napiš mi a propojíme se. Předám ti další info a sám/sama pak uvidíš, zda je to pro tebe či ne 😉 Přístup do projektu není pro každého...ale pokud jsi člověk, který má srdce na správným místě a hodlá podnikat profesionálně, dveře máš otevřené. Je to kvůli udržení úrovně podnikání a také proto, že svého času si velice vážím a ráda ho věnuji těm, kteří skutečně chtějí a kteří vidí namísto překážek příležitosti. ♥

Je lepší pracovat na svém vlastním snu 3-5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?

 

Co se s projektem můžeš naučit?

⦁ Jak NEPRODÁVAT (nedělat klasický konvenční prodej) a díky tomu se stát úspěšným podnikatelem
⦁ Jak efektivně využít Facebook pro růst svého obchodu. (Toto podnikání není pouze online. Může být, ale i nemusí. Každý to uchopí dle svého jak mu to nejvíce vyhovuje. Učíme se online ale i offline možnosti.)
⦁ Jak funguje tvoje MYSL a jak ji můžeš využít ve svůj prospěch celkově v životě
⦁ Jakým způsobem a zdarma můžeš vybudovat globální byznys
⦁ Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi
⦁ Jak si vybudovat obraty, které ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit
⦁ Jak si úspěšně obchod vybudovat zároveň při zaměstnání nebo na mateřské
Živé vysílání, tréninky, koučing, know how...atd.
⦁ Jak si úspěšně vybudovat svou vlastní značku (své jméno). POZOR: (neschováváme se za žádnou společnost, ale poctivě budujeme právě svoji vlastní značku. Náš dodavatel je skvělý obchodní partner, kterého si vážíme a díky kterému eticky budujeme globální byznys. Žádné zastaralé formy a způsoby MLM tady nehledej! Čím více ale člověk ví, tím více je pak i překvapen.)

Porozumění konceptu je klíčové

 

Klienti, odběratelé daného podnikatele (majitele eshopu) nechodí nakupovat do kamenného obchodu, ale do ONLINE ESHOPU. Vzniká tedy OBRAT a daný dodavatel, který zaštiťuje celou logistiku ohledně eshopu, dodávky, portfolia atd., si vezme svoji část zisku a podnikatel získává zase svůj podíl.

Asi jako tak, když se rozhodnete otevřít restauraci a jste dva majitelé - jeden se stará o marketing a navyšování obratů (což jsme MY), druhý se zabývá spíše těma starostma ohledně kuchyně, skladu, zaměstnanců, výplat atd. (to je ten náš dodavatel - obchodní partner) a zisky si mezi sebou rozdělí. Čím vyšší obrat, tím vyšší zisky - jako v každém podnikání.

Další síla obchodu spočívá v tom, že si daný podnikatel může (nemusí), budovat pobočky dalších eshopů - ZDARMA.V klasickém případě by to bylo hodně náročné, především finančně a časově, nehledě na další starosti s tím spojené. V našem konceptu je to jednoduché.

Nikdo neříká, že je to snadný, ale koncept je jednoduchý. Jinak je to podnikání jako každé jiné, pouze je chytřejší.

 

Zisky z obratu eshopu se vyplácí TÝDNĚ

Celkově tuto příležitost lze využít buď jako snadnou "brigádu" - sem tam si něco přivydělat nebo to vzít vskutku vážně a vybudovat si stabilní byznys. Nejsou zde ŽÁDNÉ povinnosti ve smyslu vstupních poplatků, povinné kupování  a tak podobně.

 

Všechny naše sny se mohou uskutečnit, pokud máme odvahu je následovat.

Pokud směňuješ svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíš.