Dovede tě to, co děláš dnes tam, kde chceš být v budoucnu?

Od full time práce v turismu po svobodné podnikání odkudkoli...

Je rok 2017...asi 35 stupňů a já jdu po směně v práci cestou domů a zastavuji se chvíli na pláži, lehám si na lehátko v mé pracovní uniformě, sundavám boty i ponožky, protože v tom vedru se to prostě nedá...chvíli si ležím, rozjímám a pokládám si přesně tuto otázku. "Dovede mě to, co dělám tam, kde chci být v budoucnu...?" Odpověď se mi chvíli nelíbila, ale v tu ránu jsem si alespoň naprosto přesně uvědomila, co v životě nechci.
Žila jsem a pracovala v mé milované zemi, v Egyptě, ale necítila se svobodná... spíše frustrovaná, protože jsem chtěla více času na sebe, cestování, ale i peněz zároveň a nejlépe nemít toho šéfa neustále za zadkem...

Kdybych tak bývala věděla, že během následujícího půl roku díky MÉMU ROZHODNUTÍ se mi totálně změní životní situace.

... Přes všelijaké počáteční strachy, výmluvy, že jsem nikdy nepodnikala...že začínám od nuly prakticky z pouště... důvodů jsem měla víc proč vůbec nezačít, ale přesto jsem udělala velké rozhodnutí a během půl roku totálně otočila svojí pracovní a finanční situaci a už se nemusela do práce vracet.

 

Skrze své vlastní zkušenosti dnes předávám cenné KNOW HOW jak využít podnikatelských konceptů chytře,jak jej napasovat na to, co již děláte a využít chytře sociálních sítí,kdy je možné -  ne na nich pasivně trávit čas, ale díky nim žít více svobodně, bavit se a budovat své podnikání.

 

Toho může dosáhnout naprosto každý, kdo jasně VÍ, co od života chce.
Dnešní doba se mění, otázkou zní, zda toho chceme využít či nikoli.


Představ si, že jsi pánem svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

 

Vybudovaný byznys je TVŮJ majetek a lze ho později prodat nebo dědit.

Vítej v nové ekonomice a nové době, kdy je možné podnikat bez statisícové investice, nákladů a zaměstnanců.

Je lepší pracovat na svém vlastním snu 3-5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?

 

Všechny naše sny se mohou uskutečnit, pokud máme odvahu je následovat.

Pokud směňuješ svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíš.