Dovede tě to, co děláš dnes tam, kde chceš být v budoucnu?

Od full time práce v turismu po svobodné podnikání odkudkoli...

Je rok 2017...asi 35 stupňů a já jdu po směně v práci cestou domů a zastavuji se chvíli na pláži, lehám si na lehátko v mé pracovní uniformě, sundavám boty i ponožky, protože v tom vedru se to prostě nedá...chvíli si ležím, rozjímám a pokládám si přesně tuto otázku. "Dovede mě to, co dělám tam, kde chci být v budoucnu...?" Odpověď se mi chvíli nelíbila, ale v tu ránu jsem si alespoň naprosto přesně uvědomila, co v životě nechci.
Žila jsem a pracovala v mé milované zemi, v Egyptě, ale necítila se svobodná... spíše frustrovaná, protože jsem chtěla více času na sebe, cestování, ale i peněz zároveň a nejlépe nemít toho šéfa neustále za zadkem...

Kdybych tak bývala věděla, že během následujícího půl roku mi přijde do života příležitost, která se stane přesně tím vozidlem tam, kam jsem mířila - k časové i finanční svobodě.

... Přes všelijaké počáteční strachy, výmluvy, že jsem nikdy nepodnikala...že začínám od nuly prakticky z pouště... důvodů jsem měla víc proč vůbec nezačít, jsem udělala velké rozhodnutí a během půl roku totálně otočila svojí pracovní a finanční situaci a už se nemusela do práce vracet.

 

Skrze své vlastní zkušenosti dnes předávám cenné KNOW HOW jak toho může dosáhnout naprosto každý, kdo má silné proč a jasně VÍ, co od života chce.

S tou největší radostí tě zvu k nahlédnutí pod pokličku projektu, zvaný BYZNYS BEZ HRANIC, který nějakou dobu vznikal a já mám tu čest být a podílet se na něm od skoro samotného zrodu, kdy se před pár lety banda podnikavých žen z Egypta rozhodly, že dokážou nemožné, vymyslí fungující systém, který může uchopit každý, kdo do něj vloží svojí vlastní esenci a může si vybudovat menší, větší a nebo dokonce své vlastní impérium. Strop tu rozhodně není.


Představ si, že jsi pánem svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

 

Vybudovaný byznys je TVŮJ majetek a lze ho později prodat nebo dědit.

Jsme komunita podnikatelů, kteří si předávají cenné know how, jak podnikat s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

 

Budujeme si globální byznys v největším ekonomickém trendu společnosti.

 

Doména eshopu je stejná pro všechny - je totiž dodavatele, na kterého máme naše online obchody napojeny.

 

Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.

 

Nepotřebuješ zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.

 

 

Vítej v nové ekonomice a nové době, kdy je možné podnikat bez statisícové investice, nákladů a zaměstnanců.

 • Určitě si všímáš, že trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy.
     Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd.
     Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.
 • Jak je to možné? Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i to doručení se stará také náš dodavatel.
 • Co je na tom nejzajímavější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů.
     V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Síla je tedy právě v té možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších 54 zemích.)
 • Jaké obsahuje zboží? Je tam přes 250 položek a převážně z oblasti epigenetiky, etnobotaniky, valná většina z nich je patentovaná.
     Přehled Portfolia eshopu a info k dodavateli je přehledně zpracované. Řekni si o něj a pořádně nastuduj.
 • Doména eshopu je stejná pro všechny - je totiž dodavatele, na kterého máme naše online obchody napojeny.
 • Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.
 • Nepotřebuješ zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.
 • Je to podnikání jako každé jiné (kromě toho, že tady člověk může začít zdarma, což není moc běžné :D) taky pravda, že klíčový rozdíl spočívá v chytrosti projektu a síly do jakých měřítek si ho můžeš vybudovat.
 • Půjdeme hned do akce, získáš mou podporu, provedu tě na tvé cestě a ukážu ti konkrétní kroky jak postupovat, co mně samotné na mé cestě pomohlo a napojím tě na projekt a step by step vzdělávací systém, který funguje a díky kterému můžeš komprimovat čas a i během krátné chvíle nakopnout své podnikání do výšin.
 • Získáš ode mě cenné brainstormingy a pomůžu ti odkrýt tůj potenciál, tvé dary a aplikovat je v podnikání.
 • Ukážu ti, jak přenastavit mysl ze zaměstnanecké na podnikatelskou. Protože bez toho to nejde.
 • A mnoho mnoho dalšího...

Co se můžeš naučit?

 • Jak NEPRODÁVAT (nedělat klasický konvenční prodej) ale ten AUTENTICKÝ a díky tomu se stát úspěšným podnikatelem
 • Jak efektivně využít sociální sítě pro růst svého obchodu. (Toto podnikání není pouze online. Může být, ale i nemusí.
 • Každý to uchopí dle svého jak mu to nejvíce vyhovuje. Učíme se online ale i offline možnosti.)
 • Jak funguje tvoje MYSL a jak ji můžeš využít ve svůj prospěch celkově v životě
 • Jakým způsobem a zdarma můžeš vybudovat globální byznys
 • Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi
 • Jak si vybudovat obraty, které ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit
 • Jak si úspěšně obchod vybudovat zároveň při zaměstnání nebo na mateřské
 • Živé vysílání, tréninky, koučing, know how...atd.
 • Jak si úspěšně vybudovat svou vlastní značku (své jméno). POZOR: (neschováváme se za žádnou společnost, ale poctivě budujeme právě svoji vlastní značku. Náš dodavatel je skvělý obchodní partner, kterého si vážíme a díky kterému eticky budujeme globální byznys. Žádné zastaralé formy a způsoby tady nehledej! Čím více ale člověk ví, tím více je pak i překvapen.)

Máš teď jasnou vizi, kde se vidíš za pár let...? Už teď se z toho raduješ, ale zároveň si říkáš, jak je to jen možné a jestli to vůbec dokážeš?

Mám pro tebe skvělou zprávu. 😉

 

Není to ani o věku, ani o tom, jakou máš vystudovanou školu, ani o tom z jakých poměrů pocházíš a zda máš či nemáš podnikatelské zkušenosti.

 

Je to jen o TOBĚ, o touze se posunout vpřed, být ochotný se učit novým věcem a o tom, jestli je tvoje "proč" silnější než Tvůj strach. Pak ti gratuluji... máš skvěle nakročeno a toto tě nijak nemůžu naučit. S tím musíš už přijít.

 

Zároveň budu zcela upřímná a pokud do toho jdeš s postojem "jdu to zkusit", tak to zcela jistě vyzkouší tebe. Je to jako bychom šli "zkusit" si otevřít pizzerii. Také bychom asi měli jiný postoj, protože už od začátku bychom do toho potřebovali nainvestovat velké peníze. Tento příklad uvádím záměrně, protože je to podnikání jako každé jiné...jen mnohonásobně chytřejší.

 

Takže je to opravdu pro každého? Určitě ne.

Není to pro lidi, kteří nejsou ochotní převzít zodpovědnost do vlastních rukou, nejsou vděční a hledají místo způsobu výmluvy proč něco nejde. Pro ty, kteří nejsou vytrvalí a pro ty, kteří nemají rádi lidi.

 

ČAS je něco, co nikdy zpátky nedostaneme a za žádné peníze už nekoupíme.  

Svůj čas s radostí věnuji těm, kteří se SKUTEČNĚ chtějí někam dostat a jsou ochotni na tom pracovat.

Pro více info mě kontaktuj přes FB messenger do zprávy na tomto odkaze: https://www.facebook.com/NikolPospichalova/

nebo kliknutím na tlačítko níže a napiš mi čemu se aktuálně věnuješ, proč jsi tomuto projektu otevřen/a a jaká je tvoje vize. Kvůli udržení úrovně podnikání a také proto, že svého času si velice vážím a svůj čas věnuji pouze těm, kteří skutečně chtějí a jsou otevření dělat výstupy ze své komfortní zóny. 

Je lepší pracovat na svém vlastním snu 3-5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?

 

Všechny naše sny se mohou uskutečnit, pokud máme odvahu je následovat.

Pokud směňuješ svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíš.