Můj šikovný pomocník pro dokonalé odlíčení

Slyšeli jste o Lumi Spa?

Je to novinka na trhu po které jsem už dlouho pokukovala. Je to přístroj pro rychlé ale zároveň hloubkové a zdravé ošetření pleti.

Jelikož se mi kupily dotazy, sepsala jsem vám své zkušenosti s testováním a dojmy z této patentované technologie, která do budoucna bude zdobit koupelnu spoustě lidem, jako tomu bylo s holicími strojky.

Jelikož jsem nikdy nebyla fanda takových těch typických kartáčků na obličej se štětinkami, co se navíc točí a člověk si může pleť poškodit. Tato technologie mě zaujala. Jde o jednoduché čištění ráno a večer, které trvá jen 2 minuty. Fuuuha! Takže je i pro typické lenivce jako já, kteří chtějí na odlíčení minimum času. Holky !!! Je navíc voděodolný. Udělá i příjemnou masáž, která rozvibruje buňky. To mě nejvíce přesvědčilo a rozhodla jsem se Lumi Spa si pořídit.

7 přínosů pro pleť ve 2 minutách ve sprše či ve vaně:

  1. Odstraní make-up
  2. Hloubkově čistí póry a uzavře je
  3. Udělá píling a pleť vyhladí
  4. Rozzaří pleť a zvýší její odolnost a objem
  5. Tonizuje
  6. Hydratuje
  7. Omlazuje, působením na geny

Lumi Spa je nabíjecí přístroj (Vydržel mi přes 3 měsíce bez nabití). Používá se spolu s přímo určenými gely, které obsahují směs složek ageLoc (proti stárnutí). Je tedy na výběr ze 3 gelů – na suchou, smíšenou a mastnou pleť. Nově teď i gel na aknózní pleť a citlivou. Lze tedy si vybrat z 5 gelů , což je dost klíčové, protože každý máme pleť jinou a je tedy třeba si zvolit gel na typ naší pleti.

Žádné štětinky

Měkoučká silikonová hlavice, co se jemně pohybuje po pleti. Jsou k přístroji na výběr dvě – jedna je normální a druhá hrubší (tu bych doporučila pro muže nebo pro aknózní pleť). Hlavice je vyměnitelná, má neabrazivní silikonový povrch, je hygienická a snadno omyvatelná pod tekoucí vodou. Takže krásně vyhlazuje,  vypíná, stimuluje a jemně odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky a make-up.

Přístroj má 7 pantenů. Jen 4 patenty má za mikro-oscilační pohyb a silikonovou hlavici. Silikonová hlavice obsahující stříbro, rotuje v obou směrech. Patentovaná technologie Mikropulzní oscilace rozvibruje buňky ve frekvenci, při které produkují proteiny tak, jako když jsme byli děti.

Postup jak používat

Je to velmi jednoduché a to se mi na tom celém líbí. Jak jsem zmínila, Lumi spa příjde s nabíječkou, takže po jednom nabití přes noc mi vydržel až 3 týdny bez nabití. Hlavici nasadíte na přístroj a můžete začít. Má pleť je smíšená. T-zónu mám více mastnější, naopak tváře mám sušší, proto pro mě je ideal gel na smíšenou pleť.

Prvně je třeba si navlhčit pleť. Někdo to dělá vodou, já používám svůj oblíbený hydratační sprej (na ten dám tip příště). Já aplikuji gel rovnou na hlavici (abych zbytečně prsty nesahala na pleť) a pak si přístrojem rozetřu gel po 4 částech obličeje (čelo, obě tváře a brada). Zapnu Lumi Spa a jemně se pohybuji po dané části. Pohyby dělám jemné a krouživé. Gel by měl začít jemně pěnit (dělá takové vlnky).
Je to pěkně vychytralá věcička! Zařízení se zastaví každých 30 sekund, aby vás upozornilo na to, že máte přejít na další obličejovou část. Tento proces trvá 2 minuty, kdy je rozdělen na 30 vteřin na jednu tvář, 30 sekund na druhou, taktéž platí 30 sekund pro čelo a bradu. Velké plus je v upozornění vibrací a zpomalením pohybu, pokud se po pokožce pohybujete příliš rychle nebo pokud na ni vyvíjíte velký tlak.
Po 2 minutách se přístroj automaticky vypne, takže zjistíte, že váš proces čištění byl úspěšně dokončen. Hlavici jen sundám, omyji pod tekoucí vodou a je hotovo.

Výsledek? Pleť jako znovuzrozená! Je tak hebká, může konkurovat dětské „prdýlce“. Pomohl mi dát pleť do kupy a díky každodennímu používání mi pomáhá s pupínky a rozšířenými póry. Mám zpětné vazby, že pomohl na akné a problematickou pleť. Chce to ale zkrátka vyzkoušet a otestovat, protože každý jsme jiný.

Přikládám pár výsledků testovaček půlky obličeje a jedné ruky. Lumi umí krásně také zjemnit i nosoretní rýhy a kruhy pod očima. Pleť je zkrátka vypnutější a zdravější.

Pokusy, testovačky a porovnání

Přikládám pár odkazů na videjka, která mohou být taky užitečná.
Jde o pokusy a testy různých přístrojů na trhu.

  1. pokus ukazuje dokonalé vyčištění našich pórů
  2. pokus ukazuje patentovanou technologii Mikropulzní oscilace, která rozvibruje buňky, tak, že začnou produkovat proteiny jako za mlada.
  3. pokus ukauzuje, jak je Lumi Spa šetrný k naší kůži oproti jiným čistícím kartáčkům, které způsobují mikroúrazy.

Osobní zkušenost je nad zlato a proto jsem sepsala tento článek. Kdyby tě zajímalo víc o Lumi Spa, klidně mi napiš a dám ti echo, jak ho nakoupit v eshopu za velkoobchodní cenu.

Věřím, že vám článek pomohl.

S láskou ♥

Niki