Jak na šťavnatě vypadající pleť …?

Tento článek bude o technologii, na kterou se chystám napsat recenzi, ale pojďme se na toto prvně podívat komplexně.

Na toto téma jsem dostala hodně dotazů především po porodu – že jakým způsobem se tedy já starám o pleť. Jelikož mám doma malou cácorku, tak moc času v koupelně není…ale i tak mám svojí ranní a večerní rutinku, která mi vyhovuje, je rychlá, příjemná a moc si ji užívám.

Hodně lidí má přesvědčení, že protože jsou mladí, není potřeba nic řešit.
Já na to mám názor jiný a vím, jak moc „prevence“ je důležitá- ať už se bavíme o čištění zubů, svém mentálním i psychickém zdraví, co dáváme do svého těla, ale i na svojí pleť.
Kůže je náš největší orgán a má všechny jeho funkce. Dýchá (nebo taky nedýchá:D že), vylučuje, chrání, absorbuje…a proto i o ni je třeba se starat.

Moje rutinka spočívá v aplikování 4 základních kroků:

  1. Čištění (2 min)
  2. Tonikum (20 sekund)
  3. Sérum ( 2 min)
  4. Krém (20 sekund)

Ano ano i mě se valily oči z důlku a nedokázala jsem si to přestavit, zdálo se mi to zbytečné (když jsem ta mladá že 😀 ) Ale po tom, co jsem aplikovala všechny kroky, tak jsem najednou pochopila, proč o tom kosmetičky a odbornice mluví. Schválně k tomu píšu i čas, protože i toto všechno zabere opravdu jen chviličku.

Největším objevem pro mě bylo sérum – které do naší pleti dostane všechnu výživu – a pro zapamatovatelnost dám příklad – je jako dobré víno. Je třeba ho dát do čisté sklenice (vyčištěné póry) a dobře lahev uzavřít špuntem (krém). Aby naše pleť byla nejen vyčištěná, hydratovaná ale i chráněná přes den.

Vezmu to hopem a co se týče čištění, tak to používám technologii LumiSpa (článek a recenze o ní jsem napsala zde). Dále aplikuji tonikum, které (a to málo kdo ví) usnadní průnik účinných látek z následné péče (séra) až o 30%. Tonikum mám své oblíbené a vydrželo mi mimochodem přes 3/4 roku 😀 takže se opravdu nebavíme o velké investici.

Co mi nejvíce pomáhá na plnost, pružnost, rozzáření a každodenní aktivaci vlastní samotvorby kolagenu a elastinu…?

Ano – je to sérum.
Sérum zapracovávám jedinou patentovanou technologií v této oblasti na trhu – AgeLoc Boostem. Který akorát přišel na český trh a já měla tu příležitost ho pár měsíců před uvedením testovat. A spolu s LumiSpa ho používám na každodenní bázi, zabere to jen 2 minutky.
Přístroj je chytrý, nastavený na minutku – jedna půlka obličeje. Poté zavrní, naneseme sérum a ošetřujeme druhou polovinu. V balení je přístroj, nabíječka a toto speciální sérum.

Tady jsou přínosy ve zkratce:

  • Pomáhá zmírnit známky předčasného stárnutí a aktivuje v pleti přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu
  • Podporuje buněčnou obnovu a šetrnou exfoliaci odumřelých buněk
  • Zajišťuje rozjasnění, plnost a přirozený lifting pleti

Já spatřila největší přínos v sjednocení barevnosti, tónu a doslova „šťavnatosti“ – lépe bych to nenazvala 😀

Co mě na něm zaujalo nejvíce je ta chytrost – doposud jsme sérum nanášeli pouze našimi prsty. Teď ho díky technologii můžeme zapracovat mnohem hlouběji.

Dále složení séra, které je na přírodní bázi vědecky zpracované a obsahuje například výtažek z jablek, čočky, kaviárového citrusu, melounové kůry, mořských narcisů, vit C, niacinamid a dvě formy kyseliny hyalurinové.

Dostaly se ke mně krásné výsledky dalších testovatelů již po měsíci užívání a jelikož každý jsme unikát, tak můžeme pociťovat jiné výsledky. Za mě je to hodně pocitové, pleť je prostě šťavnatější, vyrovnanější tón…a člověk už konečně ani nemusí používat filtr na mobilu :D.


Ale hlavně je to o prevenci a každodenní péči, kterou můžeme naší pleti dopřávat. Později nám to sama vrátí.

Pokud bys chtěl/a o Boostu více info nebo zprostředkovat VIP přístup do original eshopu, abys mohl/a nakupovat jako já za velkoobchodku, nejlépe napiš přímo na můj FB messenger a propojím tě tam.

Věřím, že jsem vám článkem a svou zkušeností přispěla.

S láskou

Niky